środa, 30 marca 2016

II MEMORIAŁ SZACHOWY im. RYSZARDA ROŚKA 13.03.2016

W niedzielę 13 marca w Sycowie odbył się memoriał poświęcony pamięci sycowskiego działacza szachowego Ryszarda Rośka.

Przy szachownicach spotkało się 73 zawodników z 4 województw. UKS Skoczek reprezentowali w Sycowie: Jan Zabłocki, Andrzej Janas i Krzysztof Matela. Krzysiu zdobył I miejsce w kat. Junior do lat 14.

Zdjęcie ze strony organizatora turnieju.

TURNIEJ O PUCHAR WYDAWNICTWA PENELOPA DLA DZIECI DO LAT 10

W dniu 5 marca w Jastrzębiej Górze odbył się turniej szachów błyskawicznych – impreza  towarzysząca  MPM 2016.

Turniej rozgrywany był na dystansie 9 rund z tempem gry 5 min.na zawodnika. W turnieju wzięło udział 48 młodych szachistów. Krzysiu przegrał tylko 1 partię, 1 zremisował, a 7 zakończył zwycięstwem. Dobra gra naszego zawodnika zapewniła mu zwycięstwo w całym turnieju.

MISTRZOSTWA POLSKI MŁODZIKÓW DO LAT 10 W SZACHACH NA 2016 ROK

Zdjęcie z galerii MPM 2016
W dniach 28 lutego do 6 marca 2016r. w Jastrzębiej Górze rozgrywane były Mistrzostwa Polski Młodzików do lat 10. Wśród  66 finalistów znalazł się członek UKS Skoczek Milicz – Krzysiu Matela.Turniej rozgrywany był na dystansie 9 rund z tempem gry 90+30". Krzysiu zdobył 5,5 pkt  co przełożyło się na 14 miejsce w klasyfikacji końcowej.