wtorek, 15 maja 2012

Wiosenne Turnieje Szachowe w Gądkowicach

W poniedziałek, 16 kwietnia w świetlicy Ośrodka Kultury w Gądkowicach zakończył się cykl spotkań szachowych dla zawodników do 14 lat. Rozgrywki rozpoczęły się w marcu. Rozegrano pięć turniejów systemem każdy z każdym z czasem po 15 minut dla każdego zawodnika. W klasyfikacji końcowej I miejsce zajął Szymon Michalski z Gądkowic (21 punktów), otrzymał puchar, dyplom i nagrodę rzeczową. Na II miejscu uplasował się Adam Ryczywół z Gądkowic (18 punktów), dostał dyplom i nagrodę rzeczową. Dyplom i nagrodę rzeczową otrzymał również Krzysztof Matela z Wziąchowa Małego, który zdobył III miejsce. Pozostali uczestnicy, za uczestnictwo w zawodach otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz nagrody rzeczowe, które ufundował UKS Skoczek Milicz. Zawody prowadził i sędziował Andrzej Janas.