sobota, 9 stycznia 2016

NOWOROCZNY TURNIEJ SZACHOWY  w Ostrowie Wielkopolskim

6 stycznia 2016 roku w Cechu Rzemiosł Różnych w Ostrowie Wielkopolskim został rozegrany Noworoczny Turniej Szachowy im. Maksymiliana Wałczyka. W 9 rundach przy szachownicach spotkało się 32 zawodników. Tempo gry 10 min. na zawodnika.                 Z UKS Skoczek Milicz w turnieju wzięli udział: Krzysztof Matela i Eugeniusz Murawski. Obaj uzyskali bardzo wysokie wyniki.
W turnieju wzięło udział wielu zawodników z wysokimi kategoriami: 4 FM (mistrz Fide).

Na dwóch czołowych miejscach uplasowali się reprezentanci gospodarzy. Zwyciężył         z dorobkiem 8,5pkt. Piotr Dudziński który o pół punktu wyprzedził Pawła Dudzińskiego       i Macieja Sroczyńskiego (KTS Kalisz) - 6,5pkt.
Pan Eugeniusz Murawski ( 6 pkt) uplasował się na 4 miejscu, a Krzysiu zwyciężył             w kategorii Junior do 10 lat. (4,5 pkt).